| EduardIonut a întrebat:

Am o problema, un prieten de-al meu a facut un server de metin2 cu hamachi, el mi a facut un cont pe care sunt GM, i am scris id ul si parola de la hamachi si dupa am descarcat un client cu mc, dar cand intram pe metin si incercam sa ma loghez scria "eroare la conectarea la server"
Va rog ajutati-ma

5 răspunsuri:
| ionut332 a răspuns:

E hostat?
Daca nu e inseamna ca nu e el pe pc ca sa ii dea drumu la sv.

| EduardIonut explică (pentru ionut332):

El era online si serverul era deschis, la el mergea sa se conecteza dar la mine nu

| ionut332 a răspuns (pentru EduardIonut):

Da numa tie nu-ti merge sau si la alti prieten nu merg?

| EduardIonut explică (pentru ionut332):

Doar eu cu el avem cont, ceilalti nu si au descarcat inca clientul, lui ii merge sa se conecteze.

| ionut332 a răspuns (pentru EduardIonut):

Pai lui normal cai merge ca e ca la serveru de cs daca nu ai un anumit program si daca nu ai facut ceva nu se pot conecta plyerei dar u da.Sau incerca cu client abesgaraaa 3.7 sa vezi daca merge. Dami si mie sv ca incerc si eu.