| M3K4N0ID a întrebat:

Am o problema urgenta cu minecraft.EU NU AM FOLDER-UL bin.ce sa fac? eu am minecraft 1.6.4.Adica eu am launcher-ul acela cu mai multe versiuni si eu am versiunea 1.6.4-Forge9.11.1.952.Va rog ajutati-ma de unde il pot descarca? FUNDA REPEDEEE

Răspuns Câştigător
| eustefan a răspuns:

Nu te speria in acel launcher din cauza ca sunt mai multe versiuni nu se poate sa existe un singur bin
este cate un bin pentru fiecare in folderul versions te duci in folderul cu versiunde pe care o joci in cazul tau 1.6.4-Forge9.11.1.952 si vezi ca binul se numeste la fel ca versiunea e un fisier.jar

| M3K4N0ID explică (pentru eustefan):

Dae nu am mob ce sa fac?

| eustefan a răspuns (pentru M3K4N0ID):

Nimic lasa totul asa cum e.

| eustefan a răspuns (pentru eustefan):

Si daca vrei un bin cu optifine uite aici:
http://www.minecraft-romania.ro/download.php
Ai acolo un bin cu optifine care il extractezi in folderul version din. minecraft