| Teodoruka2001 a întrebat:

am o problema URGENTA!
Va rog dati-mi un generator care aduce likeuri pe facebook (in afara de add me fast). Deja de cand tot caut generatoare de likeuri dar sa fie GRATUITE! Am gasit unul care iti aduce 500-1000 de likeuri pe zi dar trebuie sa platesti cu telefonul.Va rog e URGENT!
Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| PiruiAndrei1994 a răspuns:

De ce nu incerci vimuo.com dar va trebui sa te uiti pe ioutube cum sa-l folosesti https://www.youtube.com/watch?v=FqZD3sKUO4Q

| Teodoruka2001 explică (pentru PiruiAndrei1994):

Am reusit, thx!

| PiruiAndrei1994 a răspuns (pentru Teodoruka2001):

Cu placere!

6 răspunsuri:
| Teodoruka2001 explică:

Sa fie LINK exact!

| Teodoruka2001 explică:

Si in afara de LIKE ME LIKE YOU.Mi se pare o prostie site-ul acela.

| Teodoruka2001 explică:

Am zis in afara de Add me fast!

| Teodoruka2001 explică:

Am zis fara generatorul ala. Mi se pare o prostie.