| TheKillerGamingRo a întrebat:

Am o tableta iPad (IOS).
Mi-am instalat Minecraft Pocket Edition si când vreau sa intru in el îmi iese instant din el.Nu îmi spune nimic, pur si simplu iese.Stiti ce as putea sa fac?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RainbowD a răspuns:

Instaleaza o versiune mai veche. Poate versiunea actuala, este prea "tare" pentru tableta ta. Si eu m-am confruntat cu aceasta problema la versiunile mai recente pe cand jucam Minecraft PE, pe telefon. Bafta.

| TheKillerGamingRo explică (pentru RainbowD):

Multumes, ai promit funda.Asa am promis happy Bafta in continuare

1 răspuns: