| anonim1923 a întrebat:

Am oproblema cu switchbot-ul: dupa ce selectez metinul imi da o eroare si nu imi mai porneste fereastra cu selectare limba.
Switch-ul e bun,il am de la un prieten care il foloseste pe acelasi metin, oricum am incercat si altele dar degeaba.Am reinstalat chiar si metinul.
Va rog sa ma ajutati daca stiti careva vreo solutie.

3 răspunsuri:
| ogreaxel a răspuns:

Esti sigur ca selectezi bine metinul? Poate tu dai pe alt ceva si de aceea nu se deschide. Am avut si eu aceeasi problema si dupa ce am selectat alt fisier mi-a mers. Daca nu stii sa il folosesti trimite-mi un mesaj si te voi ajuta!

| anonim1923 explică (pentru ogreaxel):

Da sunt sigur pentru ca l-am mai folosit inainte, chiar pe acelasi metin doar ca alta versiune de switchbot, care acum nu mai merge doar asta pe care o incerc acum.
Imi da o eroare in limba germana cu cv 'dll' care lipseste.

| ogreaxel a răspuns (pentru anonim1923):

Am avut si eu o problema cu eroare asta si am luat switch bot by padmak si mi-a mers perfect.(3_0_0_5 switch-ul). Bafta!