| 2ℓєι a întrebat:

Am procesor Intel(R) Celeron CPU G530 @ 2. 40GHz, placa video Nvidia GeForce GT 630, windows 7 ultimate activat 32 bit, 4 GB RAM.
Imi merge GTA IV? Si daca nu, ce trebuie schimbat? Si daca da, la ce setari (low, medium, high, very high )?
Astept raspunsuri; d.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Depinde de rezolutia monitorului, ar trebui sa mearga pe un low-medium.

| 2ℓєι explică:

Am uitat sa mentionez, as vrea sa imi spuneti si GTA IV : EPISODES FROM LIBERTY CITY daca imi merge, la ce cerinte.