| 2ℓєι a întrebat:

Am procesor Intel(R) Core(TM) 2 Duo CPU @ 2.66 GHz 2.40 GHz, 4 GB RAM, windows 7 pe 32-bit si placa video ATI RADEON HD 5400 SERIES si toate partitiile C, D, E sunt aproape goale si cu toate acestea GTA IV imi merge bine ( bine insemnand ca nu are pic de lagg si se poate juca ) doar cu toate cerintele la Off, Low, 1/1/1, 800 x 400 adica la limita lor minima.
Ajutor happy.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai bine instala din nou windows-ul si de data asta cand instalezi win din nou creaza doar partitiiile c si d