| TeSpArG23 a întrebat:

Salut, imi merge calculatorul greu de la un timp... nu ar avea de ce pentru ca are o configuratie destul de buna, anume : Procesor
Intel core i7 quad-core de 1.6 ghz
placa video Ati mobility radeon hd series 5400 1 gb dedicat...
Multumesc de ajutor! Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Razeph a răspuns:

Incearca sa faci un scan anti-virus si vezi daca se remediaza situatia. De asemenea sunt foarte multe programe anti-malware pe care le poti gasi pe internet si sunt safe. Daca nici in acest caz nu se rezolva nimic, atunci recomand reinstalarea Windows-ului. Si da, stiu cum este sa pierzi fisiere din PC sad asa ca inainte sa iti reinstalezi Windows-ul ar fi bine sa iti faci un backup folder cu ce vrei sa salvezi.

| TeSpArG23 explică (pentru Razeph):

Am incercat sa reinstalez windowsu' dar nu ma lasa...
imi zice ca nu pot sa trec de pe 32 pe 64 de biti tongue
da-mi si un link de windows
daca potiwinking mersi

1 răspuns: