| 11Marius11 a întrebat:

Am reinstalat counter-strike 1.6 pe steam si acum am nu stiu ce bug de imi apare aiurea meniul si tot. Uitati un print http://postimg.org/image/ixylwfipf/. Nu stiu ce poate sa aiba. Cine ma poate ajuta, repede.

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

Salut.Nu ai facut update la Counter-Strike 1.6.

4 răspunsuri:
| Vendetta47 a răspuns:

Este din cauza placii video sau din cauza ca nu ai driverele updatate la zi. Apropo l-ai cumparat sau ai Steam Cracked, poate asta e cauza.

| 11Marius11 explică (pentru Vendetta47):

E steam 100% original. Si a mers ma. Pana acum. Dar nu stiu ce naiba are acum

| Lion_Rock_1996 a răspuns:

Ala nu e bug e consola

| RusLLaNN a răspuns:

Salut! Uite exista doar un singur sfat, imi dai mie steamu` si dupa nu mai ai nici un bug. Pup`s de la RusLLaN.