| Beder a întrebat:

Am revenit cu intrebarea de ce nu imi pot face un Server de metin2 cu hamachi? .Deci......am dezarhivat totul si am denumit fisierele vmc si vhd.Am intrat in vhd notepad si am modificat memory ram:827 cu 512. Doar 512 Mb ram am. Dupa am dat clic dreapta pe metin2.vmc si am intrat in Virtual PC am asteptat 30 sec si mi-a aparut asa. Mac addr:0A-2a si inca cateva numere si dupa DHCP: AA-B1 si inca cateva numere, mai in jos mi-a aparut
DHCP:...% am asteptat 1 min si dupa mi s-a sters totul din consola si mi-a aparut: No DHCP si inca ceva scris si Now reboot Server/ Sa fie oare de la rami? Am doar 512 Mb si in notepad am pus 512 si am modificat si acolo la absolute si relative cum am vazut in tutoriale/Va rog sa imi spuneti care e problema dau funda+ UN MARE VOT

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Eu iti zic sa te uiti la acest tutorial si daca faci exact cum iti arata aicea iti va merge.
Este un tutorial pentru acest lucru:
http://goo.gl/mgkRQG

Iar daca intampinezi o problema sa imi zici unde te-ai inpotmolit.