| 0231543216412 a întrebat:

am si eu 2 probleme legate de jocul nfs underground 1:
1)cand vreau sa-mi tunez o masina oarecare, pot adauga spoilere, eleroane, jante, insa cand ajung la vinyluri, mie imi arata ca adaug, insa pe masina ele nu apar... ce sa fac? poate imi trebuie un fisier? p. s.:nu e original big grin
2)dati-mi si mie un tutorial cum sa adaug masini noi(add-on-uri)

Cine imi raspunde la ambele probleme, va primi o funda!

1 răspuns:
| razbunator02 a răspuns:

1) La aceasta problema trebuie sa termini jocul in ori ce caz si sa bagi un cod care il stie doarcreatorul jocului