| DuRR3xX a întrebat:

Am o problema la NFS World: cand vreau sa-mi tunez masina ma tot sacaie ca trebuie sa cumpar "Speed Box" ca sa pot pune pe masina jante, geamuri, eleroane; si cand dau sa ies imi zice ca nu s-a salvat ce am pus eu si ma redirectioneaza pe site ca sa cumpar acel "Speed Box".

Ce trebuie sa fac in cazul asta?

Răspuns Câştigător
| robijam a răspuns:

Ii spune Speedboost si e pe bani reali de ex 8000 Speedboost este 60-70 lei. Da mai in jos ca sunt si piese pe bani din joc. Geamuri si jante tari castigi de la curse. La fel si neoane si Lowering Kit de la cartile de la sfarsitul cursei. De asemenea cum am zis, sunt si piese pe bani din joc ce le poti cumpara, dar sunt mai jos in lista.

| robijam a răspuns (pentru robijam):

Ps: Te joci pe Chicane sau Apex? Eu sunt pe Apex EU. Baga-ma la prieteni in joc ma cheama ROBIJAM.

1 răspuns: