| Expl0de a întrebat:

Am si eu Metin2 Hammer si cand intru in el imi da eroare la server.
Am vorbit cu un preten si mi-a zis ca lui ii merge.
Cred ca e de la Antivirus, am Avast.
Dar nu stiu cum sa-l dezactivez.
Ma ajuta cinvea?
Dau funda! #

Răspuns Câştigător
| Laura02 a răspuns:

Depinde de ce Windows ai.Daa ai Windows 7 trebuie ca atunci cand in deschizi sa dai click dreapta pe joc si sa dai pe "Run as administrator". Daca ai Windows XP trebuie sa intri in My Computer>Local Disk C>Program Files>Hammer MT2 Si acolo gasesti Hammer si il redenumesti din HammerMT2 in HammerMt21.De dezactivat scuturile la avast trebuie acolo jos in Task Bar sa dai click dreapta pe bila de la Avast si dai la Control scuturi Avast! si apoi dai la Dezactivare permanenta! Sper ca te-am ajutat...Asa am retinut ca stiu ca si eu am avut Hammer si asa facusem.
Funda?happy

1 răspuns:
| AnonymusAtention1245 a răspuns:

Pai il ai jos in bara si dai click dreapra pe el si dai temporary disable...
Totusi asa apare la avg 2013