| JustPlayy a întrebat:

Am si eu o intrebare: Am descarcat Prince Of Persia The Sand Of Time si cand intru pe joc vad totul in ceata dar sunt cateva lumini pe care le vad, si pot sa merg, il vad cum merge si se opreste in pereti. Am mai primit raspunsuri cum ca placa mea video nu e destul de buna, e GeForce 9500. Dc nu merge?

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Intra la optiuni si pune Fog(ceata) pe off. si eu am avut aceeasi problema cu aceeasi placa video.

| JustPlayy explică (pentru Zangetsu):

Am cautat si eu la optiuni poate gasesc ceva, am vazut fog si nu am dat pe off laughing. Mersi oricum.

1 răspuns: