| cossboss a întrebat:

am si eu o intrebare Joc Metin2RO pe Draco pe regatul Galben si vreau sa fac yang am lv 35 imediat trebuie sa fac armatu trebuie sa gasesc oameni dar de exemplu nu am bani sa iau ala care chem calu care costa 500k am facut toate misiunile straight face Astept Raspuns! Dau Funda! Am iteme convenabile Cum ar fi : rib+2 32% (mi-e frica sa il bag la + so am nev de bless ) pentagon+7 coif fier+6 mortala +6 prot+3 si nu am nimic cu PVstraight face numa bratara de argint +7

2 răspunsuri:
| cossboss explică:

Dar merita ribu 40kk? :O o sa incerc...mai astept raspunsuri

| Nimsoc a răspuns:

Vinde ribul+2 cu circa 40kk...din acesti bani iti cumperi un rib cu medie 20+ pana in 30kk si cu restul banilor cumparati colier si papuci 1k pv la maxim 8kk ambele iteme. Si o sa-ti ajunga si pentru cal 500ktongue