| rem1x70 a întrebat:

Salut TPUwinking! Am si eu o intrebare legata de programul "Hip-Hop Ejay 5". As vrea si eu daca se poate serial number va rog. Daca se poate dati-mi si un link de unde l-as putea lua eu.
Fundita pentru cel mai explicit raspuns! big grin
P.S. Stiu ca nu asta e categoria dar sper sa ma iertati!

11 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Http://www.ejay.com/us/product/music-creation/ejay-hip-hop-5-reloaded
Click frumos pe Buy Now si cu 20 de dolari e al tau! Bine, 20 fara un cent.

| rem1x70 explică (pentru KodrutZ):

Dar nu vreau sa platesc!

| KodrutZ a răspuns (pentru rem1x70):

Nici eu nu vreau sa platesc cind ma duc la magazin sa iau de mincare, dar nu merge altfel.

| rem1x70 explică (pentru KodrutZ):

Gandeste unpic logic: Daca este pus pentru free download de ce sa platesti pentru el? Imi trebuie doar serial number!

| KodrutZ a răspuns (pentru rem1x70):

Gindeste un pic - free download iei versiunea demo. Daca o folosesti mai mult timp si - implicit - faci bani cu ea, cumperi frumos un serial. Crezi ca aia de au facut programul traiesc din mila trecatorilor sau cum?

| rem1x70 explică (pentru KodrutZ):

Am rezolvat fara sa platesc si exact cum spuneam!

| KodrutZ a răspuns (pentru rem1x70):

Tocmai ai recunoscut pe un site public comiterea unei infractiuni care se sanctioneaza cu amenda sau inchisoare. Felicitari!

| rem1x70 explică (pentru KodrutZ):

Hahaha laughing))))
De unde ai mai scos-o si pe asta?

| KodrutZ a răspuns (pentru rem1x70):

Se cheama "furt" si e prin Codul Penal pe acolo. Bine, versiunea aia erudita e "piraterie software" da' pe scurt e fix furt. Iti doresc sa faci muzica de succes cu el si sa faci spume dupa aia ca nu ti-o cumpara nimeni dar o asculta toti.

| rem1x70 explică (pentru KodrutZ):

Deja am vandut destule cat sa imi ajunga sa imi cumpar un xbox360winking prietene, asta nu e furt, asta este cativa ani de informatica in domeniul hacker :d

| KodrutZ a răspuns (pentru rem1x70):

Hacker my ass... macar nu te mai fa de cacao. E hotie. Faptul ca ai habar sa folosesti un crack nu te face hacker, ci nesimtit.