| SuZuki98 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de tableta si anume:
Exista Fifa 13 sau cel putin Pes 13 pe tableta? Daca exista imi puteti da si mie site de unde pot sa il iau sau de unde as putea sa il iau (gratis daca se poate).

Răspuns Câştigător
| MadalinNedelcu a răspuns:

Flro.org... Le iei gratis de aici.

7 răspunsuri:
| MadalinNedelcu a răspuns:

Gasesti atat FIFA cat si PES. Ce sistem de operare are tableta?

| SuZuki98 explică (pentru MadalinNedelcu):

Android 4.2

| SuZuki98 explică (pentru MadalinNedelcu):

Dar site-ul asta care mi l-ai dat e file list si la asta nu cumva trebuie invitatie? Si stiam ca la asta iei jocuri per pc nu si pe tableta sau...

| MadalinNedelcu a răspuns (pentru SuZuki98):

Am crezut ca ai si tu cont. Poti downloada aplicatii, jocuri, widgeturi si multe altele care in mod normal nu sunt gratis...

| SuZuki98 explică (pentru MadalinNedelcu):

Am inteles deci dupa file list pot downloalda si jocuri pe tableta ca am un prieten care are cont pe file list si poate sa mi-l caute el si mi-l trimite

| MadalinNedelcu a răspuns (pentru SuZuki98):

Ok. Bafta! happy

| SuZuki98 explică (pentru MadalinNedelcu):

Mersi

| MadalinNedelcu a răspuns (pentru SuZuki98):

Flro.org... Le iei gratis de aici.