| Avasilichioaei_Denis_1990 a întrebat:

Mi-am descarcat si instalat Goat Simulator, dar cand vreau sa intru in joc nu imi apare nimic. Stie cineva ce pot face? Incerc toate variantele pe care mi le dati. Dau funda raspunsului corect!

6 răspunsuri:
| Avasilichioaei_Denis_1990 explică (pentru Tpeuuuu99):

Am facut la fel cum mi-a aratat in videoclip, si tot la fel se intampla. Stii cum pot sa mai fac?

| Avasilichioaei_Denis_1990 explică (pentru Tpeuuuu99):

Am facut la fel cum mi-a aratat in videoclip, si tot la fel se intampla. Stii cum pot sa mai fac?

| Kreatoru a răspuns:

Asa mi se intampla si mie, asta caut de cateva luni, si tot nu gasesc!

| Avasilichioaei_Denis_1990 explică (pentru Kreatoru):

Dar nu stii pe vreun prieten care are jocul asta? Daca rezolvi problema te rog sa-mi spui si mie. Dau funda!

| Kreatoru a răspuns (pentru Avasilichioaei_Denis_1990):

Am prieteni care au, dar nu au cu ce ma ajuta. ca nici ei nu stiu.