| Sal635 a întrebat:

Salut tpu.Am si eu o intrebare, pentru cunoscatori.Stiti ca, Club Penguin s-a redeschis intr-o versiunea Rewritten.Intrebarea mea e:
1.Cand s-a inchis prima oara,odata cu el s-au sters si toate conturile inregistrate? Si daca nu, mai sunt valabile pe Rewritten?
2. Puterile de la templu mai sunt valabile?
3. Event-urile mai sunt valabile?(cumm erau spre exemplu, event-urile de Haloween)
4.O sa se mai faca pe parcurs update-uri?

Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Dariuspop2344324 a răspuns:

1.Nu mai exista conturile de pe jocul original
2. Daca te referi la dojo de apa si foc si alea nu
3.Da
4.Nu se vor mai adauga chestii fata de jocul original
Funda?

| Sal635 explică (pentru Dariuspop2344324):

Mersi mult! big grin
De fapt dojo de foc inca mai este,dupa ce deblochezi centura neagra si il bati pe Sensei, acum nu stiu de celelalte elemente, cred ca daca deblochezi tot costumul treci ori la apa ori gheata, dar ar fi foarte fain ca inca sa mai fie, mai ales itemele de la gheata, care erau super!

1 răspuns: