| Speed01mikz a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi.O ruda de a mea are un laptop cu o licenta de windows 7 originala. Vreau sa stiu cum pot sa scot licenta originala si sa bag un activator, in locul licentei. Afecteaza cu ceva licenta daca dau direct run la activatorul windows?

Mentionez ca am nevoie de asa ceva deoarece laptopul meu il folosesc pentru a pune muzica si am nevoie de o licenta de windows (pe langa multe altele)

2 răspunsuri:
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Din cate stiu eu odata ce ai bagat licenta nu ai cum sa o mai scoti.

| Speed01mikz explică:

Ps: N-am nevoie de raspunsuri de la toti bagatorii de seama. Am nevoie de cineva care se pricepe.