| Strongman a întrebat:

Am windows 7 si am problema cu licenta sa folosesc un activator sau removeWat? care am auzit ca e un program dar nu prea stiu ce face si daca imi spuneti sa folosesc activatorul care ar fi diferenta inre cele 2 programe si care e mai bun? ofer funda

Răspuns Câştigător
| jl12w7 a răspuns:

REMOVEWAT il folosesc si eu si e foarte bun

3 răspunsuri:
| Toxic a răspuns:

Foloseste activatorul este mult mai bun! removeWat nu face mai nimic pentru validarea licentei

| Flash a răspuns:

Daca ai instalat Genuine varianta a doua nu ai ce face.

| matraguna1 a răspuns:

RemoveWAT iti foloseste in momentul in care ti-a fost depistat faptul ca windowsul pe care il ai nu e GENUINE. daca ai automatic updates turned on, la un mom dat se va instala pe calculator ceva ce va recunoaste daca e genuine sau nu. vei avea desktopul negru, si in colt dreapta jos va aparea faptul ca nu e genuine windowsul pe care il ai+pop up din cand in cand care sa iti reaminteasca chestia asta+cand deschizi calc iti va spune tot timpul inainte de a intra in windows sa mergi sa validezi windowsul. sunt enervante cand ti se intampla acest lucru zilnic. removeWAT iti rezolva problema asta si windowsul se va comporta la fel ca inainte de problema cu genuine.