| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,am şi eu o intrebare:
Recent mi-am achizitionat jocul "Minecraft" si mouseul meu s-a stricat, aş sori o recomandare de mouse in maxim 150 lei (Fara A4tech ca am avut si nu-mi plac astia in mai putin de 150 si fara razer adica naga etc.)
Mă gandeam la "Hama Urage Evo 3200 DPI, senzor laser"
Sau la A4 Tech Bloody Terminator TL 8, vă rog raspundeti-mi repede, dau fundă!

Răspuns Câştigător
| GdReY a răspuns:

Mi-am cumparat un Hama uRage si este foarte bun. Il recomand. Este ideal pentru Minecraft.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am uitat sa mentionez ca m-am gandit si la un "A4Tech X-718BK"

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc m-am documentat si asa este. Funda