| claudiupetre24 a întrebat:

Am si eu o intrebare stie cineva un metin misto de care sa nu te plictisesti gen Metin2wars, sa aiba itm 2010-2011-2012 sau si 2013 la evoluti sa nu fie multi modati. CEL MAI BUN RASPUNS FundaVOT

4 răspunsuri:
| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Pai Metin2 United
Ca Hammer are MODATI DE CRAPA METINU!

| claudiupetre24 explică (pentru Nujjjjjjjjghf):

Ms pentru united dar am o intrebare inainte sa intru si din astea, are modati? sau itm site de le poti detine chiar de nu donezi? lvl maxim e 250? sunt itm bazate pe lvl? sau e pvm pvp? sau doar pvm sau pvp? SCUZE DAK IS PREA INSISTENT DAR CAUT UN METIN SUPER MISTO

| Nujjjjjjjjghf a răspuns (pentru claudiupetre24):

Pe united modatii sunt foarte foarte rari.
In rest lvl e 250 itm bazate da pe lvl si pvm si pvp are de toate.

| claudiupetre24 explică (pentru Nujjjjjjjjghf):

Auzi nu stiu cum sa il bag. are aia gameunited si nu stiu cum