| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare. Un copil mia umblat la placa video si acum nu mai pot juca jocuri in fullscreen.Cand intru in joc mi se face ecranul albastru cu niste scrisuri si trebuie sa inchid calculatorul ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

E complicat cu calculatoarele astea. trebuie sa iti instalezi driverele pentru placa video iar.Asta daca nu cumva ti-a umblat cu adevarat in calculator si ti-a stricat placa cu totu.Tu sti mai bine.