| erik20 a întrebat:

Am si eu o mica problema, de curand mi-am descarcat CS:GO NON-STEAM WARZONE, l-am instalat m-am jucat si vream sa intru pe un server si mi-a zis ca nu merge din cauza ca veriunea cs-ului meu e veche, i-am dat update la 1.35.1.6 si de-atunci imi tot da o eroare, nu ma mai lasa sa intru nici pe versiunile anterioare... Va rog frumos sa ma ajutati, ofer funda

P.S. : Am Windows XP. big grin

3 răspunsuri:
| Cristinicolae19 a răspuns:

Daca ai crackui jocul nu merge sa il joci online

| TICtacTPU a răspuns:

Sall man te ajut eu am cs go da-mi skype tau si iti explic cum se instaleaza corect si fara erori, eu am stat 1 ora sa mi-l instalez

| TICtacTPU a răspuns:

A da si merge multiplayer