| Adrian_Stan_1996 a întrebat:

astazi mi-am cumparat de pe Steam CS:GO.
Am instalat Steam si jocul corespunzator si cand intru in Cs imi apare ecranul negru si o eroare...si anume:
FATAL ERROR: Failed to connect with local Steam Client process!
Please make sure that are running latest version of Steam Client.
You can check for Steam Client updates using Steam main menu:
Steam > Check for Steam Client Updates...

Mda. asta a fost eroarea..Va rog ajutati-ma deoarece nu vreau sa stau cu gandul ca l-am cumparat degeaba sad Va multumesc!
P.S: Nici dota2 nu merge...tot ceva cu update imi zice.(Am incercat sa fac update dar n-a mers)

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Mai încearcă să faci update la Steam până merge, că nu pare să fi insistat pe asta.

| Adrian_Stan_1996 explică (pentru Gonrax):

Ce update? Ca nici nu stiu de unde sa-i fac update.

| Gonrax a răspuns (pentru Adrian_Stan_1996):

Steam-ul îți spune fix acolo. FIX. "
You can check for Steam Client updates using Steam main menu:

Steam > Check for Steam Client Updates..."