| bantonio91 a întrebat:

Am si eu o nelamurire. din ce cauza mi se stinge calculatorul cand ma joc. de exemplu intru in gta IV stau cam 5 minute si se stinge... si nu numai in gta IV se intampla, la multe jocuri chiar si cu cerinte foarte mici... Acesta este pc meu http://imageshack.us/f/441/99676004.png/

4 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Poate fi de la placa video ca mi s-a intamplat si mie si era placa video.

| NixonRed a răspuns:

Ai probleme cu sursa zic eu. cred ca va trebui s-o schimbi pana nu se intampa mai rau ca si mie de ex. nu mai pornea calculatorul

| Dany99 a răspuns:

Am patit si eu asa dar l-am reparat e din cauza ca a facut scurt procesorul si probleme cu placa de baza (asta am avut eu nu stiu sigur la tine)

| bantonio91 explică:

Va multumesc chiar m-ati pus pe ganduri. Cred ca cel mai bine e sa duc unitatea la un service de calc.