| PowerUp a întrebat:

am si eu o problema am facut un server de cs mod JB si nu se pot conecta playeri pe el numa eu nu stiu ce sa fac n-am modem, n-am internet de la romtelecom, si nu ie nici prin rds ce pot sa fac? Ah da si nu e hostat! serveru!

Răspuns Câştigător
| TakeItSlow a răspuns:

1)Pui portul serverului in portforwatdul setarilor din router.
2)Opresti firewall-ul si antivirusul inainte sa pornesti serverul.

| PowerUp explică (pentru TakeItSlow):

Ok 1) Dami id tau de mess ca nu stiu cum sa pun portul in forwatdul si vb acolo bine?

1 răspuns: