| qElegaNT a întrebat:

am si eu o problema, azi de dimineata ma jucam la pc si s-a luat curentul in timp ce ma jucam, iar dupa ce l-am aprins am incercat sa intru pe metin2 dar nu mi-l mai deschide si nu este din cauza metin-ului pentru ca am mai multe servere si nici unul nu merge. Stie cineva din ce cauza se intampla asta si cum as putea remedia? DAU FUNDA CU PLACERE PT CINE MA AJUTA!

Răspuns Câştigător
| JomelaMaya a răspuns:

E din cauza ca a avut loc un soc de curent, adica dintr-o data s-a stins totul. Aici este vorba despre doua lucruri care se pot intampla :
1. După cateva zile va merge din nou [ cu toate ca e sigur numai 10%]
2. Trebuie sa-l reinstalezi -_-.
Totusi mai intreaba, eu atata stiu. Este posibil sa fie si alte metode.

| qElegaNT explică (pentru JomelaMaya):

Ai avut dreptate si-a revenit singur pana la urma mersi. Funda!

| JomelaMaya a răspuns (pentru qElegaNT):

happy. Mă bucur că si-a revenit, nu mereu se intampla happy. Multumesc de funda big grin.