| Mihay_Adrian_1995 a întrebat:

Salut TPU,am si eu o problema cu cs-ul cand intru pe un server mouseul o ia aiurea si merge foarte greu jocu` cu f mult lag, de ex vreau sa ma duc in dreapta el ramane blocat sau se duce in stanga si daca apas in continu sa traga (impuste) se blocheaza si se aude un sunet din pc, sunetul seamana cu cel in care apesi pe multe taste, ajutati-ma si pe mine sa rezolv asta ca nu stiu ce are.
A, da si cand intru sa joc singur sau la new game merge fara probleme numai cand sunt online face asa am schimbat si mouseul si tot asa face.

Răspuns Câştigător
| RememberTinKode a răspuns:

Ai luat destroy sau alte comenzi de genul
Poti scapa daca ti-ai securizat config-ul prin read-only sau prin dezinstalare si instalare iar, dupa ce dezinstalezi mergi si stergi manual tot ce iti mai ramane in folderul unde vei instala cs-ul, bafta

2 răspunsuri:
| semnes a răspuns:

Da la optiuni si dai la mouse sensyvity si bagi si tu pana la 5.6 6
sa vezi ca merge mai repede mouseul esti vai de capu tau laughing m-ai bine te lasi de cs1.6

| Mihay_Adrian_1995 explică (pentru semnes):

NU are treaba senzivity ca nu e de le mouse, in joc framenteaza E lag foarte mare si ca sa stii si tu nici nu joc cs frecvent joc doar cand ma plictisesc eu joc fifa.