| Dizomanul a întrebat:

am si eu o problema cu minecraft-ul 1.7.2 am windows xp 32 bits si cand intru in el cand ajung la meniul de multiplayer /singleplayer si astea imi arata sus ca am nevoie de OpenGL si cand intru pe un server sau pe o mapa se misca asa greu si are si un zoom nu stiu de ce si SE MISCA INCREDIBIL de GREU daca ma puteti ajuta sau sa imi puneti intrebari dau funda numai raspunsului corect!

2 răspunsuri:
| SeReNoo a răspuns:

OpenGL este de la placa video.thinking
Nu stiu ce problema ai putea avea.
Ti s-a mai intamplat pana acum?

| Dizomanul explică:

Nu de cand nu am mai jucat minecraft de vreo 3 luni si nu stiu ce are am incercat sa descarc OpenGL 2.0 dar nimic schimbat.