| Januss a întrebat:

am si eu o problema cu pc-ul meu sau mai exact windowsul.
cand intru intr-un joc imi da o eroare..imi zice exact asa :

"o problema a facut ca programul sa nu mai functioneze corect. windows va inchide programul si va va anunta daca este disponibila o solutie"

imi merg unele jocuri de ex:
gta san-andreeas
gta3 real
nfs mw ala vechi
dar altele cum ar fi :nfs mw 2012 sau alte jocuri mai noi nu imi merg

tin sa precizez ca am laptop cat de cat performant : HP :placa video 1.5G 4G ram 500HDD
procesor 2800Gh windows 7 prosional
etc...

1 răspuns:
| eusebiu90 a răspuns:

Pai de obicei face asa cand nu sa-u instalat toate fisierele jocului.