| Gnomul a întrebat:

Salut TPU,----- am-si eu o problema cu touchpad-ul laptopului meu,,, deci acest touchpad are si scroll inclus, problema este ca uneori scroll-ul preia tot touchpad-ul si nu mai pot misca sageata (cursor) deloc in afara de scroll, stiti cumva cum pot dezactiva scroll-ul de la touchpad?

Răspuns Câştigător
| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

Orii din optiunile laptopu-lui sau desfaci t0uchpad-ul si il bagi 3-5 minute in spirt.big grin fundita?:X plz

| Gnomul explică (pentru ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇):

Nu pot sa-l desfac, pentru ca am garantie tongue, dar mersi pentru raspunsbig grin

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns (pentru Gnomul):

Pfff
scuze atunci totus daca ai garantie dul la iei si cere altu