| DumnezeuFieCuTine a întrebat:

am si eu o problema de fiecare data cand imi reinstalez wd-ul imi merg jocurile foarte bine, iar dupa 1 saptamana sa zicem imi fac lag destul de mare, chiar imens la unele jocuri, am wd cumparat care isi face update automat, care credeti ca ar fi problema, ce driver ma deranjeaza?

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Reinstaleazati windowsul si opreste toate updateurile

| DumnezeuFieCuTine explică (pentru alexboss2020):

De ce as face asta? Sa stau eu sa instalez sute de drivere mai bine las asa si prefer sa raspunda cineva care se pricepe in asta happy