| Dannyy100 a întrebat:

Am si eu o problema in legatura cu o placa video. Vreau sa imi cumpar una dar nu imi dau seama daca este compatibila cu placa mea de baza. Placa de baza este una G31M-Gs R2.0 iar placa video este ATI Radeon hd 6450. Vechea placa video este integrata pe placa de baza, si nu stiu daca o pot schimba. Va rog ajutati-ma Urgent.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De mers, s-ar putea sa mearga dar cu siguranta iti va incetini sistemul deoarece placa de baza functioneaza cu frecventa si rata de transfer mai mici de cat cele ale placii video.