| SongokuJR a întrebat:

Am si eu o problema la Metin2 Earth.

Il am pe pc meu, mere fara probleme. Am fost la cineva l'am descarcat, intru in joc, stau 10-20 sec si ma scoate spunând DETECT_HACKING(checkcode = 10301) nu folosesc hack-uri si de aceea ma mira.

Cine imi poate da un răspuns folositor primește fundita + vot anticipat!

Ms:*

P.S: are bitdefender antivirus

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Pai nu ar trebui sa te mire. jocul este piratat ....DOOOH
cumpara-l si o sa vezi ca nu o sa iti mai apara

| nda a răspuns (pentru Danzell):

Metinu nu se cumpara, se descarca. Nu degeaba e joc gratis.
@SongokuJR, pune intrebarea asta pe forumul lor, poate au ei o solutie.

| Danzell a răspuns (pentru nda):

Oh wait... de ce naiba am avut impresia ca vorbea de alt joc? laughing

poate are un patch pe care antivirusul il vede gresit