| Hardy2000 a întrebat:

Am si eu o problema la mincraft.Am instalat mincraft forge 1.7.10,am setat profil forge tot bine si frumos dar cand ii dau play se deschide si ramane negru vreo 2-3 s dupa iar ma da la launcher.Stie cineva cum pot sa rezolv?

Răspuns Câştigător
| TheDarkMita a răspuns:

Versiunea de minecraft necompatibila cu a forge-ului incearca una universala sau un auto install.

2 răspunsuri:
| TheBlackLion a răspuns:

Asa am patit eu cu forge pentru 1.7.2. Aveam moduri pentru 1.6.4, le-am scos si dupa am rezolvat problema imediat.

| Hardy2000 explică (pentru TheBlackLion):

Problema este ca eu nu am bagat nici un mod in el si imi face asa.