| Chifan_Alexandru_1997 a întrebat:

Salut TpU am si eu o problema legata de Cs 1.6 care ma ajuta dau FUNDA.Cum intru intr-un svr de counter si vreau sa ma uit cu tinta in alta directie merge intepat si nu stiu ce sa fac calculatorul meu este foarte bun nu am problema asta la source sau global offensive doar la 1.6 non-steam si nu stiu ce sa fac.Am schimbat si grafica am reinstalat jocul tottt si nu stiu ce sa fac daca merg cu tinta doar inainte fara sa ma uit in alta directie nu are nimic, care stie cum sa rezolv aceasta problema va implor ajutati-ma nu stiu ce sa mai fac dau FUNDA...

4 răspunsuri:
| tudor3435 a răspuns:

Poate ca cs-ul este de proasta calitate poate ca e din vina serverului, dar cel mai probabil e cs-ul de slaba calitate iti sugerez sa il descarci de la resurse cs 1.6

| Chifan_Alexandru_1997 explică (pentru tudor3435):

Sal nu cred ca conteaza calitatea ca l-am tot luat din toate partileee...Si nu stiu ce sa-i fac innebunesc nu pot juca asa deloc

| tudor3435 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic daca iti merge global e clar ca nu e din cauza placi video poate setarile cs ului e vina

| tudor3435 a răspuns:

Fa o poza si pune linkul intr-un comm ca sa-mi dau seama