| Bogdan_5174 a întrebat:

am si eu o problema mi-am cumparat azi FIFA Manager 10 si cand il instalez si ajunge pe la 92 % imi zice please insert disc si cd-ul e bagat ce trebuie sa fac

6 răspunsuri:
| Bogdan_5174 explică:

P.S am loc destul jocul ocupa 6, 9 Gb si am loc 15GB liber si jocul are un singur cd

| xey a răspuns:

Trebuie sa mai stergi ceva de pe windows,ca sa incapa, ca nu ai suficient loc, ca am patit-o si eu

| lovesMt2 a răspuns:

Sall bogdan baga id :salon_studio15@yahoo.com sa te intreb ceva

| lovesMt2 a răspuns:

Sall bogdan baga id :salon_studio15@yahoo.com sa te intreb ceva despre mt2

| lovesMt2 a răspuns:

Sall bogdan baga id :salon_studio15@yahoo.com sa te intreb ceva despre mt2.

| ExXoTiCo a răspuns:

Are un singur Cd?