| Kiddu95 a întrebat:

Am si eu o problema... Mi-am luat o tastatura noua de la LG (mk-1010) Si nu am driverul. Si imi scrie cate 2 litere. Ma poate ajuta cineva cu driverul? Sau macar sa imi zica de ce face asa... Id: funny.kiddu

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

N-ai nevoie de driver la tastatura laughing. Incearc-o si la alt pc, daca face la fel e de la tastatura. Daca nu, e de la portul PS/2(totusi,daca-ti merge tastatura dinainte, cel mai probabil e de la tastatura noua). Vezi poate e vreo setare sau e pusa-n alta limba.

| Kiddu95 explică (pentru CM7YRE):

N-are nimic. Pur si simplu scrie cate 2 litere. Cea noua merge bine. Si xcu portul Ps/2 Ce fac?

| CM7YRE a răspuns (pentru Kiddu95):

Daca nici la alt pc nu-ti merge, cel mai probabil e de la tastatura.Incearca sa te duci de unde ai cumparat-o s-o schimbi.