| M3TUDY a întrebat:

am si eu o problema. Recent mi-am cumparat Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst pe Steam. Toate bune, l-am instalat si cand sa-l deschid hop eroare : " NS3FB has stopped working. " Crack nu pot baga, mentionez ca am Windows 7 x64, daca stiti cumva cum sa rezolv asta va rog spuneti-mi cum. Multumesc.

1 răspuns:
| ZombicideMike a răspuns:

Incearca sa rulezi Steam ca administrator, apoi la joc dai "Repair". Sau incearca o reinstalare, tot ca administrator. Vezi daca ajuta.