| 5uMMeR a întrebat:

Am un canal de youtube pe care fac gaming. https://www.youtube.com/channel/UCLTKunZzgqyCazTVWDmOEWA
Filmez multe jocuri cunoscute (Minecraft, PES 2015 etc ). Ceea ce vreau eu sa va intreb, e cum fac sa fiu mai cunoscut. Adica sa am mai multe vizualizari si mai multi subscriberi.Am un microfon bun, fac video-urile HD, joc jocuri noi aparute, dar nu cresc subscriberii. Daca ma puteti ajuta, as fi foarte recunoscator.Si apropo, dati si voi un like & Subscribe ceva acolo...Deci astept pareri despre cum ma descurc si idei pentru popularitate.Mersi pentru atentie. :D

2 răspunsuri:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Toata lumea face asta. Daca nu te detaseji de multime pur si simplu nu vei reusi. Si eu pot juca oricand Minecraf sau jocuri noi? Si te numesti Alin Gaming! Chiar nu ai putut gasi un nume care sa te reprezinte? Ce fa-ti tu fac EXACT LA FEL 20000 de alti tipi si nici eu nu au reusit.

| Em_Clau_Emy_1999 a răspuns:

Cauta Max si Altele pe yt si da-i un mesaj sa te recomande..cauta si pe fb...si mai poti da si la lectura de la a la z cei doi fac promovari cauta lectura de la a la z si pe fb da mai multe mesaje..lasi linkul stii u...winking asa ca toti subscriberii te vor cauta si daca le place, FELICITARI si te voi urmarii si eu! FUNDA?