| Logit3k a întrebat:

..Am un Fujitsu Siemens Lifebook s6210 si nu pot face conexiunea la net prin wireless...tin sa mentionez ca a fost formatat de curand(win xp) ce pot face? posibil de la drivere? daca da atunci un link ar fi de ajutor multumescbig grin

1 răspuns:
| CristianCRS a răspuns:

Din moment ce l-ai formatat si implicit ai instalat un windows nou,sigur nu merge pentru ca nu ai driverul necesar.Ti-am facut un link cu Driver Genius,il instalezi,copiezi crack-ul in folderul unde ai instalat programul si apoi il rulezi, o sa iti scaneze laptopul si iti gaeste exact driverele de care ai nevoie, il selectezi doar pe cel pentru wirelles, il downloadezi si apoi il poti instala. Desigur programul functioneaza doar daca poti sa ai acces la net, prin cablu...
Link: http://dl.transfer.ro/Driver_Genius_v12-transfer_ro-08apr-5c7ca4.rar