| Daniel_Barsan_1994 a întrebat:

Buna cine poate sa ma ajute si pe mine sa imi spuna un sait de unde pot lua driver de wifi pentru fujitsu Siemens lifebook c1320d am windows 7! va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| Admunssen a răspuns:

Deci: Am descarcat acel driver pentru WiFi Atheros. Am dezasamblat acel fisier, l-am descompus si in fisierul netathw.inf scrie asta:
Copyright (c) 2001-2009 Atheros Communications, Incorporated All Rights Reserved
;
; Module Name:
;
; netathw.inf
;
; Abstract:
; INF file for installing Atheros AR5008 Wireless Network Adapter
;
; Installs athw.sys (NDIS 5/5.1 driver) on NT platforms (2000, XP and greater)
AND GREATER, intelegi? Multi producatori de hardware pastreaza denumirea driverului chiar daca e actualizat la noile sisteme de operare. Instaleaza pe 7 si o sa mearga! Tu doar ai vazut un XP in numele fisierului si te-ai dar batut.

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Uite aici:
http://support.fujitsupc.com/CS/Portal/driverdownload.do
Dai accept si incepe descarcarea.

| Daniel_Barsan_1994 explică (pentru MskDesign):

Da am incercat si aici dar este o problema is compatibile windows xp si eu am 7!

| Admunssen a răspuns:

Aici este tot ce iti trebuie.
http://support.fujitsupc.com/......tsearch.do

| Daniel_Barsan_1994 explică (pentru Admunssen):

Buna de aici am incercat atheros dar is compatibile windows xp si eu am windows 7! de aia am si pus intrebarea! dar mersi mult oricum!

| Admunssen a răspuns (pentru Daniel_Barsan_1994):

Deci: Am descarcat acel driver pentru WiFi Atheros. Am dezasamblat acel fisier, l-am descompus si in fisierul netathw.inf scrie asta:
Copyright (c) 2001-2009 Atheros Communications, Incorporated All Rights Reserved
;
; Module Name:
;
; netathw.inf
;
; Abstract:
; INF file for installing Atheros AR5008 Wireless Network Adapter
;
; Installs athw.sys (NDIS 5/5.1 driver) on NT platforms (2000, XP and greater)
AND GREATER, intelegi? Multi producatori de hardware pastreaza denumirea driverului chiar daca e actualizat la noile sisteme de operare. Instaleaza pe 7 si o sa mearga! Tu doar ai vazut un XP in numele fisierului si te-ai dar batut.