| DOC449 a întrebat:

am un Laptop Acer Aspire E1-531 si are urmatoarele piese: Procesor de 2.2 GHz, 4GB RAM, HDD 500 si placa video integrata. Are in jur de 128 memorie. Stiu, e putin nu ma astept la mare performanta de la el in jocuri. Jocuri ca de ex: League of Legends merge foarte bine, NFS World merge iarasi foarte bine cu grafica la Low, GTA San Andreas cu grafica la High merge foarte bine. Astea au fost niste exemple sa va orientati. Intrebarea in sine este ce jocuri mi-ati recomanda sa joc. Niste jocuri mai de genul GTA, NFS, LOL, si cele de mai sus care se incadreaza, gen Shooter sau orce alt (FPS). Astept raspunsurile voastre.

3 răspunsuri:
| Sebastian1996 a răspuns:

Igi, battlefield 2, nfs most wanted,

| Prometeu99 a răspuns:

Pariah
Cs (hehe)
Doom 3
Half Life 1 (poate si 2, POATE)
Call of Cthulhu (nu-i tocmai FPS ci mai degraba 3rd person shooter/detectiv)

| DOC449 explică (pentru Prometeu99):

Nu trebuie sa imi zici neaparat Shooter'e laughing
Am vazut ceva gameplay-uri la jocurile de mi-ai specificat mai sus, nu am o grafica excelenta, nici nu ma asteptam laughing. Deci poti sa imi spui mai multe?