| anonym012 a întrebat:

Am un laptop Acer Processor AMD Turion 64x2 Mobile Technology TL-50 1.6 GHz, 3GB Ram (2.75 usable) 64-bit, placa video ATI Radeon Xpress 1100 de 256mb dedicated video memory.Intrebarea mea este pot sa joc World of Tanks cu acest processor si cu aceasta placa video?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nop, pina si la low o sa fie muci, asta daca ai noroc sa iti mearga de vreo culoare. Eu am un laptop cu AMD RM-75 la 2.2 GHz, 4 GB ram, placa video dedicata HD 4570 cu 512 MB si abia se tiriie la low, de multe ori cade la 10-15 fps si nu prea il vezi sa treaca de 25.

| LiviuAlexoiu a răspuns:

Cred ca vei putea juca dar cu setarile date la low.

| anonym012 explică (pentru LiviuAlexoiu):

Si cum le dau la low?