| BodyBood a întrebat:

SALUT TPU AM UN PC CAM ASA... CE VRAU EU... SA IMI RECOMANDATI NISTE JOCURI.DAR GTA SA SAU NFS CEVA MAI NOU..SAU METIN 2 happywinking big grin System -------------------------------------------------------- ------------------------ Manufacturer HP-Pavilion Model GS408AA-ABZ a6210.it Total amount of system memory 2, 00 GB RAM System type 32-bit operating system Number of processor cores 2 64-bit capable Yes Storage -------------------------------------------------------- ------------------------ Total size of hard disk(s) 298 GB Disk partition (Chappy 122 GB Free (146 GB Total) Disk partition (Dhappy 147 GB Free (152 GB Total) Media drive (Ehappy CD/DVD Media drive (Jhappy CD/DVD Media drive (Khappy CD/DVD Graphics -------------------------------------------------------- ------------------------ Display adapter type ATI Radeon HD 2350 (Microsoft Corporation WDDM 1.1) Total available graphics memory 831 MB Dedicated graphics memory 64 MB Dedicated system memory 0 MB Shared system memory 767 MB Display adapter driver version 8.56.1.16 Primary monitor resolution 1280x1024 DirectX version DirectX 10 UITE AICI INFORMATIILOE DESPRE PC

Răspuns Câştigător
| Idkidk a răspuns:

Lol.

| KodrutZ a răspuns (pentru Idkidk):

Mdah... si eu am un 286 la 12 Mhz intr-o cutie. Cred ca are chiar vreo 2 MB de RAM.

| Idkidk a răspuns (pentru KodrutZ):

Eu m-am referit la jocul League of Legends.

| KodrutZ a răspuns (pentru Idkidk):

Lol, haha. Pe petarda aia a lui, cam greu. Oricum, cel mai bun lucru pe care il poti face cu un calculator praf si internet e sa inveti la modul serios cum sa faci un ban si apoi sa o si faci.