| florinalex8 a întrebat:

am un prieten care are o comunitate noua de cs si cauta servere de orce mod in comunitate cine ar vrea sa intre pe acest forum si sa faca o cerere sa bage serverul in comunitate (doar cei care au server) Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Razvan_Pitea_1997 a răspuns:

Daca imi poate face rost de un host bun.o sa i aduc 2 servere Unu de dr si unu de furien....Si la el in comunitate... Spune-i sa se gandeascawinking

2 răspunsuri:
| Sidiuu a răspuns:

Daca-mi dai funda la acest raspuns vin cu serverul meu in comunitate.

| Raul_Raul_1997_Axr2 a răspuns (pentru Sidiuu):

Daca ai un id de mess sau skype damil eu sunt Fondatoru