| DanielAraft34 a întrebat:

Salut TPU. Am un router de internet de la Telekom (Speedport Smart) si nu mai merge. Dimineața l-am scos din greșeală din priza si de atunci ledul status lumineaza interminent incontinuu si dupa aproximativ 2-3 minute fiecare led se aprinde pe rand. Tin sa precizez ca am apasat butonul de reset din spate si degeaba. Ma puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Va trebui sa ii suni pe cei de la Telekom. Butonul Reset nu se apasa decat daca stii sa configurezi din nou router-ul.
Prin resetare, dispozitivul revine la setarile din fabrica si trebuie introduse din nou datele tale din abonamentul la internet.
Vorbeste cu cei de la Telekom, iar ei iti vor rezolva problema.

| DanielAraft34 explică (pentru dannyel86):

Asa am sa fac. Mulțumesc mult pentru răspuns.

1 răspuns: