| Myky1998 a întrebat:

am un server de minecraft deschis de ceva vreme nu reusesc sa il populez daca mi-ati spune niste site-uri unde pot face reclama, am facut pagina de facebook la server,
Datele serverului sunt urmatoarele :
forum : www.mc-element.hitfourm.ro
ip server : 82.77.213.219.
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| MiTa21 a răspuns:

Ca sa il populezi ar trebui sa intri cu el intr-o comunitate mare. cum ar fi www.laleagane.ro. este o comunitate foarte mare si nici nu au server mc te duci si faci o cerere la
DNS & Forum Management
Cereri DNS & Forum

Si respecti modelul si o sa primesti si un DNS ex mc.laleagane.ro sau mcx.laleagane.ro asi avea si eu o comunitate dar e dechisa de cateva zile si acumm incercam sa o populam... Dai funda?